درباره ما

گروه مشاورین اقامتی و سرمایه گذاری VIP DEL SOL با بیش از 8 سال فعالیت در زمینه اخذ اقامت اروپا آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشند.
اسکرول نمایید
گروه مشاورین اقامتی و سرمایه گذاری vip del sol

گروه مشاورین Vip Del Sol ، در زمینه ‌ی انجام امور حقوق بین‌الملل در زمینه اخذ اقامت برای متقاضیان کشور اسپانیا با نام و آوازه ای خوش در تمامی مراحل اخذ اقامت در کنار شما عزیزان می باشد.‏

گروه مشاورین اقامتی و سرمایه گذاری VIP DEL SOL

با بیش از صدها پرونده موفق اخذ اقامت کشور اسپانیا

گروه مشاورین اقامتی و سرمایه گذاری VIP DEL SOL با بیش از 8 سال فعالیت تخصصی آمادگی خود را برای اخذ اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک ( اقامت طلایی اسپانیا یا همان گلدن ویزا اسپانیا ) و همچنین از طریق اثبات تمکن مالی برای کلیه هموطنان عزیز اعلام می نماید.

  • خرید خانه ای رویایی
  • ضمانت پرداختی امن
  • اخذ اقامت اسپانیا
  • املاک و مستغلات نامحدود
  • مشاوره در امور راه اندازی کسب و کار
  • تیم حرفه ای و تخصصی با سابقه بینظیر

این مجموعه با تکیه بر تأمین نیازهای مشتریان خود و یافتن بهترین شرایط برای شما بهترین گزینه های خرید ملک را در پیش روی شما مطابق با هر سلیقه ای قرار داده است. احساس رضایت از خرید مهمترین هدف گروه ما برای رسیدن به آرمان های خود می باشد.

اخذ اقامت کشور اسپانیا را در کمترین زمان ممکن از ما بخواهید

جدیدترین و بهترین راههای اخذ اقامت کشور اسپانیا کدام هستند ؟ همین حالا اقامت خود را از طریق گروه مشاورین اقامتی و سرمایه گذاری VIP DEL SOL دریافت کنید . شرایط زندگی در کشور اسپانیا ، به دلایل مزایای فراوانی که دارد، بسیار می تواند عالی باشد. اخذ اقامت در اسپانیا با کمک نیروهای متخصص و وکلای بین المللی VIP DEL SOL می تواند آینده ای بسیار زیبا را برای شما رقم بزند . اخذ اقامت کشور اسپانیا بسیار سریعتر و آسانتر از دریافت اقامت در کشورهای کانادا و آمریکا می باشد. شما با اخذ اقامت کشور اسپانیا می توانید بدون ویزا به کلیه کشورهای حوزه شنگن سفر کنید . جهت مشاهده سایر اطلاعات بر روی طرح مورد نظر خود کلیک نمایید . هم چنین شما می‌توانید برای هر گونه پرسش در رابطه با پرونده های اقامت ، شرایط و ضوابط و قوانین کشور اسپانیا از طریق واتس اپ و یا تماس تلفنی با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

اقامت طلایی اسپانیا

اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک (گلدن ویزا اسپانیا)

اخذ اقامت کشور اسپانیا با سرمایه گذاری و خرید ملک در این کشور در کمترین زمان

تمکن مالی اسپانیا

اقامت اسپانیا از طریق اثبات تمکن مالی

اخذ اقامت کشور اسپانیا بدون نیاز به انتقال سرمایه به این کشور از طریق اثبات تمکن مالی

هم سرمایه گذاری کنید و هم اقامت و پاسپورت اسپانیا را بدست آورید!

برای اخذ اقامت شما فقط و فقط به تصمیم جدی شما نیازمندیم ...

اسپانیا یکی از بهترین و خوش آب و هوا ترین کشورها در قلب اروپا است که هرساله متقاضیان خاص خود را برای اقامت در این کشور و سرمایه گذاری پذیرا می باشد. . در حال حاضر خیلی از افراد با سرمایه گذاری در یک کشور دیگر به دنبال زندگی بهتر و کسب تجارب جدید هستند . افراد بسیاری در سرتاسر جهان تمایل به مهاجرت و اخذ تابعیت کشورهای اروپایی را از طریق سرمایه گذاری دارند و اطلاع از تمامی شرایط و راه­ های سرمایه ­گذاری در کشورهای اروپایی یکی از دغدغه­ های اساسی این افراد محسوب ­می­ گردد.

شما با خرید ملک در اسپانیا نه تنها به سرمایه گذاری در یکی از کشور های بزرگ دنیا پرداخته اید بلکه می توانید ملک خود را اجاره داده و یا به عنوان خانه دوم در سفرهای تفریحی خود از آن استفاده نمایید . شما با خرید ملک و سرمایه گذاری در اسپانیا می توانید بدون ویزا به هر کدام از کشورهای حوزه شنگن سفر نمایید . از مزایای دیگر این نوع اقامت عدم شرط حضور می باشد . در واقع شما با سرمایه گذاری و دریافت اقامت مجبور به ترک همیشگی کشور خود نیستید .